Ребрик Н. Й. Література народовецтва і Чину

23/07/2010

Ребрик Наталія Йосифівна. Література народовецтва і Чину на українському Підкарпатті в першій половині ХХ століття: Монографія. – Ужгород: Ґражда, 2007. – 220 с.

У монографії осмислюється література українського Підкарпаття першої половини ХХ століття, історичні умови її розвитку та витворення двох напрямів, об’єднаних патріотичним духом, але відмінних за ідейно-естетичними ознаками: літератури народовецького напряму – на основі творчості Августина Волошина, Ірини Невицької, Юрія Станинця та літератури Чину – на основі поезії Степана-Севастіяна Сабола-Зореслава й Івана Рошка-Ірлявського. Автор аналізує самобутність кожного з означених напрямів, їх ідейно-естетичні програмні настанови, роль в історії розвитку літератури краю вище зазначених письменників та їх місце в загальноукраїнському літературному контексті.

Досліджуються функціональне значення народовецької літератури й літератури Чину в сучасності та історичній перспективі.

Пропоноване видання розраховане на науковців, вчителів, студентів-філологів та широке коло зацікавлених літературою Закарпаття.

ББК Ш 5 (4Укр–4 Зак)5

Ціна: 30 грн.

[quickshop product=”Ребрик Н. Література народовецтва і Чину”]

Fatal error: Can't use function return value in write context in /sata2/home/users/links1/www/www.grazhda.uz.ua/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 71